Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wiedza na horyzoncie!

wydarzenia

Mamy kapitalną wiadomość dla wszystkich rodziców popierających ideę nauczania poprzez zabawę. „Klub Woltusia” MCK PGE Gigantów Mocy wypływa na szerokie wody, a jego Partnerem na nadchodzący rok 2017 zostało wydawnictwo EDGARD - właściciel serii zabaw edukacyjnych "Kapitan Nauka".

Już od 1 grudnia br. w naszym Klubiku będziecie mogli wspólnie z dziećmi przetestować najciekawsze i najnowsze z produktów „Kapitana Nauki”. Do zabawy udostępnimy Wam wiele wyjątkowych zestawów edukacyjnych, zarówno dla maluszków już od 1-go roku życia, jak również dla 7-letnich miłośników piłki nożnej. Nie zabraknie gier, łamigłówek, zagadek i puzzli. Zestawów tych będzie stale przybywać, a jeśli będziecie zainteresowani ich kupnem, najciekawsze z nich nabędziecie w naszym sklepiku.  Z materiałów edukacyjnych Kapitana Nauki skorzystamy również podczas wybranych warsztatów edukacyjnych, będziemy nimi nagradzać małych utalentowanych gości MCK - uczestników naszych konkursów i akcji promocyjnych.  

Na naszego partnera wybraliśmy Kapitana Naukę, ponieważ sami przetestowaliśmy jego produkty i uznaliśmy, że gwarantują połączenie wciągającej zabawy oraz rozwoju umysłowego i emocjonalnego dzieci. Z Kapitanem Nauką dziecko ma szansę nauczyć się myślenia logicznego, wyciągania wniosków, wzbogaci słownictwo, ćwiczy spostrzegawczość i zdolność koncentracji, a Ty - Drogi Rodzicu – będziesz miał pewność, że zapewniasz dziecku wartościową rozrywkę!

A więc Drodzy Rodzice, wiedza na horyzoncie! Zapraszamy do odwiedzin Klubu Woltusia i przetestowania nowych zabawek. Do zobaczenia!

WIĘCEJ O SERII KAPITAN NAUKA:

W ofercie Kapitana Nauka znajdują się karty obrazkowe, gry, puzzle, łamigłówki i zagadki. Rozwiązywanie zadań i łamigłówek nie tylko atrakcyjna rozrywka dla najmłodszych, lecz także taki sposób nauki, który pozwala mierzyć się z nowymi wyzwaniami. Takie podejście do zdobywania wiedzy, kształtowane od dzieciństwa, ułatwia start w szkole i pomaga lepiej radzić sobie w nowych, nieznanych dotąd sytuacjach. Na pewno ułatwią to pakiety 100 zabaw, składające się z książki z poradami doświadczonej psycholog oraz zmywalnych kart z różnorodnymi, wciągającymi zadaniami, które można wielokrotnie rozwiązywać za pomocą suchościeralnego flamastra. Zestawy rozwijają spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i myślenia logicznego, wspierają rozwój grafomotoryczny, wzbogacają słownictwo i wiedzę o świecie, a przede wszystkim są gwarancją wielu godzin twórczej i rozwijającej zabawy.

Wartościową zabawą dla dzieci są puzzle. Układanki ćwiczą zdolności manualne i rozpoznawanie kształtów, rozwijają spostrzegawczość i pobudzają wyobraźnię, a przede wszystkim dają dziecku ogromną satysfakcję, gdy z rozsypanki tworzy coś nowego. Trwałe, wykonane z grubej tektury elementy będą odpowiednie nawet dla maluchów, tak jak Puzzle XXL z serii Kapitana Nauki, które dzięki dużemu formatowi i ogromnej trwałości sprawdzą się już u dwulatków. Pięknie ilustrowane, bogate w szczegóły ilustracje zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych, i będą wspaniałą okazją do rozmów i opowieści.

Produkowane wyłącznie w Polsce publikacje Kapitana Nauki przygotowywane są przez doświadczonych psychologów dziecięcych i utalentowanych grafików – idealne do rozwoju i do zabawy!

 

  

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT