Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

ENERGIA LASU - Konkurs dla miłośników fotografii

wydarzenia

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Energia lasu”, adresowanym do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, który rozpocznie się jeszcze przed wakacjami – wraz z dniem 12 czerwca 2017r. Organizatorami akcji konkursowej są Nadleśnictwo Bełchatów oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie.

Co piszczy w puszczy? Co w lesie wiatr niesie? Jaka energia drzemie w borze? Pokażcie nam jak wygląda las widziany waszymi oczami, bądź oczami waszych dzieci.

W konkursie uczestniczyć mogą dzieci i młodzież - uczniowie szkół działających na terenie powiatów: bełchatowskiego, radomszczańskiego, piotrkowskiego, pajęczańskiego, łaskiego. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą w dwóch kategoriach: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Fotografie wykonane w dowolnym lesie w Polsce można dostarczyć w terminie do dnia 29 września br. do sekretariatu MCK Bełchatów (Bełchatów, pl. Narutowicza 1A). Na zdjęcia czekać będziemy do 29.09.2017r. Uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w listopadzie 2017 r. w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie w Regulaminie, który w formie do pobrania dostępny jest poniżej.

Regulamin konkursu

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT