Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy do udziału w III Sesji Wyjazdowej Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki

wydarzenia

Zapraszamy nauczycieli i uczniów klas VII szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na ciekawe wykłady z zakresu geografii, pn. „Wiedza bez granic”, które odbędą się 20 marca, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

Wykłady organizowane będą w ramach Trzeciej Sesji Wyjazdowej Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki, który w bieżącym roku już po raz XVIII organizowany będzie przez Łódzkie Towarzystwo Naukowe i uczelnie wyższe. Jego czynnym współorganizatorem jest m.in. Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego, którego pracowników będzie można w tym dniu zobaczyć i posłuchać w trakcie ich pasjonujących wykładów. Prelekcje od trzech lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli i młodzieży.

W tym roku proponujemy dwa bloki, na które będzie można się zapisać. Każdy z bloków będzie trwał po dwie godziny i składać się będzie z dwóch wykładów, merytorycznego i krajoznawczego.

Wszystkie zainteresowane szkoły mogą zgłaszać się do dnia 15 marca 2017 do PGE Gigantów Mocy na adres mailowy: ewelina.sobaniec@mck.belchatow.pl  lub pod numerem telefonu: 44 635 19 19.

Ilość miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się do udziału w sesji decyduje kolejność zgłoszeń.

Ulotka do pobrania

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT