Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

MOC WRAŻEŃ

 

MOCY WRAŻEŃ możesz doznać udając się  na jednodniową wycieczkę po regionie bełchatowskim, trasą ekscytujących przeżyć. Wyrusz w nią samochodem lub rowerem. 

Swą przygodę rozpoczniesz odkrywając interaktywne eksponaty oraz gry, podczas zwiedzania Ekspozycji Giganty Mocy. Zarezerwuj 1,5h na dobrą zabawę, po której udasz się do oddalonego o 6 km Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wawrzkowizna". Zjeżdżając tyrolką i pokonując przeszkody, znajdującego się kilka metrów nad ziemią parku linowego, a także pływając rowerkami wodnymi i kajakami po urokliwym jeziorze, doświadczysz niezapomnianych wrażeń!
Po pełnym wrażeń dniu odpocznij i udaj się na posiłek oraz nocleg do HOTELU WODNIK na Słoku k. Bełchatowa.Specjalnie dla odkrywców mocy przygotowano tu promocyjny PAKIET 2-dniowy, który obejmuje: 1 obiadokolację, 1 nocleg w komfortowym pokoju ze śniadaniami, nielimitowane korzystanie z pływalni ze 100 m zjeżdżalnią, biczami wodnymi, jacuzzi, atrakcjami dla dzieci oraz pokój zabaw dla dzieci (dziecko z rodzicem) i interaktywną salę zabaw XBOX + Kinect, możliwość korzystania ze stołu do bilarda.

Po śniadaniu koniecznie udaj się na południe do podnóży pobliskiej Góry Kamieńsk. Tu ochłoniesz nieco mknąc po najdłuższym (620 metrów!) w tej części Polski letnim torze saneczkowym oraz podziwiając widoki z kanapy kolei linowej. W sezonie zimowym z góry możesz zjechać najdłuższą trasą narciarską, położoną poza południem Polski (ma aż 760 metrów!).  

Masz jeszcze zapasy energii? Możesz ją wyładować wspinając się po ściance wspinaczkowej, a jeśli masz ze sobą rower, koniecznie sprawdź górskie trasy rowerowe o rożnych stopniach trudności. 

Udanej zabawy!

 

CENY BILETÓW:

 

HOTEL WODNIK:

CENA PAKIETU
Osoba w pokoju 2-osobowym 104,50 PLN
Osoba w pokoju 1-osobowym 169 PLN
Osoba w apartamencie dla dwóch osób 149 PLN
Dziecko 5-12 lat* 80 PLN
Dziecko do 4 lat** bezpłatnie

* na dostawce, zakwaterowanie z dwoma osobami dorosłymi
** zakwaterowane z dwoma osobami dorosłymi
Z przyczyn niezależnych od Organizatora, Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu oferty w trakcie jej trwania.

www.hotel-wodnik.com.pl

 

WAWRZKOWIZNA:

Bilety: park linowy 20 zł od osoby, rowerek wodny 20 zł (w weekend), 15 zł (w tygodniu), kajaki 10 zł (w weekend), 5 zł (w tygodniu); Bilety po wskazanych cenach zakupić będą mogli goście Hotelu Wodnik, po okazaniu kuponu wydanego przez rezecpcję Hotelu. 

www.wawrzkowizna.com.pl

 

GÓRA KAMIEŃSK:

Rodzaj usługi Ceny w złotych od osoby
sobota, niedziela, święta poniedziałek-piątek
Kolej linowa krzesełkowa (wjazd ze zjazdem) normalny 6 zł 5 zł¹
ulgowy 5 zł²  
Tor saneczkowy normalny 8 zł za jeden przejazd codziennie
ulgowy² 4 zł za jeden przejazd codziennie
Zjeżdżalnia dmuchana   6 zł / 5 min - codziennie
Trampolina bungee lub stacjonarna   6 zł / 5 min - codziennie
Ściana wspinaczkowa normalny 10 zł za 5 kolejnych prób wejścia - codziennie
ulgowy³ 8 zł za 5 kolejnych prób wejścia - codziennie

1 -dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób;
2 - przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej sie od 3 do 15 lat oraz grupom zorganizowanym powyżej 15 osób. Dzieci w wieku od 3-8 lat mogą korzystać z urządzenia wyłącznie pod opieką dorosłych.
3 - przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się, posiadającej aktualną legitymację szkolną lub studencką, przed ukończeniem 26 roku życia oraz grupom zorganizowanym.

www.gorakamiensk.info

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT