Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zwiedzanie

PGE Giganty Mocy to atrakcja turystyczna dla rodzin z dziećmi, która prezentuje tematykę wielu dziedzin nauki, dzięki czemu bawiące się podczas zwiedzania Ekspozycji dzieci mogą nabyć wiedzę o procesie wytwarzania energii elektrycznej, naukach przyrodniczych oraz wielu innych, interesujących aspektach naukowych. W salach PGE Gigantów Mocy nauka łączy się z zabawą.

Wejście na ekspozycję odbywa się w dowolnie wybranej przez zwiedzających godzinie i przebiega z wykorzystaniem audioprzewodnika. Zwiedzanie ekspozycji PGE Giganty Mocy trwa ok. 1,5 - 2h.

Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja! Przy wydawaniu urządzenia poprosimy jedynie o wypełnienie formularza użyczenia. Jedna osoba może wypożyczyć maksymalnie 5 audioprzewodników. Ze względu na ograniczoną ilość audioprzewodników, PGE Giganty Mocy nie gwarantują ciągłej dostępności urządzeń. Na wypożyczenie audioprzewodników nie obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Każdy zwiedzający ma możliwość wyboru jednej z dwóch audiowycieczek: dla osób dorosłych lub dla rodzin z dziećmiWycieczki opracowane są w taki sposób, aby każdy zwiedzający mógł indywidualnie zapoznać się ze wszystkimi tematami poruszanym na ekspozycji. Dzięki  doskonale przygotowanym nagraniom oraz przystępnym scenariuszom nawet najtrudniejsze  zagadnienia zobrazowane na ekspozycji stają się zrozumiałe dla każdego, w tym również dla dzieci. Z zasadami korzystania z audioprzewodników mogą zapoznać się Państwo, czytając Regulamin Zwiedzania Ekspozycji PGE Giganty Mocy.

W sprzedaży dostępne są bilety normalne, ulgowe oraz rodzinne. Cennik biletów znajduje się w zakładce CENNIK. Rodziny, posiadające więcej niż troje dzieci, mogą skorzystać z Bełchatowskiej Karty Rodziny, dzięki której uzyskają bonifikatę przy zakupie wejściówek do ekspozycji. Informacje na temat karty na oficjalnej stronie internetowej Miasta Bełchatowa.

Zachęcamy do zapoznania się filmową relacją z wycieczki po PGE Gigantach Mocy. 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT