Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Specjalna oferta dla touroperatorów

Jak połączyć naukę, zabawę i odpoczynek? Odpowiedź jest prosta - wystarczy udać się na wycieczkę do PGE Gigantów Mocy w Bełchatowie.

Ekspozycja jest jedną z największych atrakcji województwa łódzkiego. Działające od ponad dwóch lat muzeum stanowi centrum edukacji nieformalnej oferujące poza interaktywnym zwiedzaniem także warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu m.in. geologii, paleontologii, przyrody, chemii i fizyki.

PGE Giganty Mocy to pierwsza w Polsce wystawa, która w sposób przystępny i interaktywny uczy, jak powstaje węgiel brunatny, jak się go wydobywa i przetwarza na energię elektryczną w bełchatowskich „gigantach mocy” – kopalni węgla brunatnego i elektrowni. Podczas zwiedzania można zobaczyć wielkie maszyny wydobywające węgiel oraz stanąć przed oryginalną nastawnią turbozespołu elektrowni.

Multimedialne muzeum skierowane jest do grup w każdym wieku, a szczególnie do wychowanków przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, a także rodzin z dziećmi.

Grupy zorganizowane oprowadzane są przez naszych wykwalifikowanych przewodników, których opieka merytoryczna zawarta jest w cenie biletu. Istnieje możliwość oprowadzania w języku angielskim.

Za dotychczasową działalność PGE Giganty Mocy nagrodzono Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego Roku 2015 oraz nagrodą główną Ministra Infrastruktury i Rozwoju w ogólnopolskim konkursie „Polska Pięknieje – 7 cudów funduszy europejskich” w kategorii miejsce przyjazne rodzinie.

Z myślą o touroperatorach i biurach podróży przygotowaliśmy specjalną ofertę - organizatorzy wycieczek, którzy wykupią bilety dla grupy liczącej więcej niż 100 osób, mogą otrzymać zniżkę, która uprawnia do zakupu biletów po preferencyjnych cenach.

Rezerwacji dla grup zorganizowanych można dokonać drogą mailową na adres: rezerwacje@gigantymocy.pl, a dodatkowe informacje uzyskać można pod numerami telefonów: 044/635 19 22, 503 119 739.

ulotka-oferta-dla-touroperatorow-str.1 ulotka-oferta-dla-touoperatorow-str.2

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT